Nowości w ofercie Lubelskiej Akademii WSEI

Nowości w ofercie Lubelskiej Akademii WSEI

Od 6 maja trwa rekrutacja na rok akademicki 2024/2025. W ofercie naszej Uczelni pojawiły się nowości,  a w tym trzy nowe kierunki oraz specjalizacje.

Świat AI

Nowe możliwości czekają na osoby, które chciałaby kształcić się na Wydziale Transportu i Informatyki, gdyż podczas trwającej już rekrutacji debiutuje kierunek Sztuczna inteligencja w systemach informatycznych, studia inżynierskie, I stopnia. Na etapie wyboru specjalności na nowym kierunku studenci będą mieli dwie możliwości: Sztuczna inteligencja w procesach logistycznych oraz Sztuczna inteligencja w transporcie.

Więcej możliwości dla studentów Informatyki

Tym samym Wydział Transportu i Informatyki rozwija wachlarz możliwości w kontekście wyboru kierunku, gdyż poza nowością w ofercie nadal znajdują cieszące się popularnością Transport, Logistyka, Mechatronika oraz Informatyka. Ponadto to właśnie na Informatyce I stopnia pojawia się możliwość wyboru specjalności – Wdrażanie systemów informatycznych.

Drzwi do dynamicznie rozwijającego się rynku

Akademia WSEI przygotowała nowości również na Wydziale Administracji i Nauk Społecznych. Studia licencjackie na kierunku E-biznes: e-marketing & e-commerce mają charakter przekrojowy – obejmują zagadnienia z e-biznesu nauczane w ujęciu praktycznym wraz z niezbędną podbudową teoretyczną. Co więcej, do wyboru będą dwie specjalności: E-commerce i zarządzanie e-biznesem oraz E-marketing i nowe media.

Odpowiedź na potrzeby współczesnej Europy 

Ponadto Uczelnia poszerzyła również ofertę dla osób, które chcą kontynuować studia po licencjacie na kierunku Zrównoważony rozwój w gospodarce, studia II stopnia. Zakres zajęć odpowiada kluczowym wyzwaniom współczesnej gospodarki i planowanym zmianom legislacyjnym na poziomie Polski i Unii Europejskiej.

Najważniejsze informacje o trwającej rekrutacji.

Promocja dla Kandydatów! Rekrutacja bez opłaty do końca lipca!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z promocji na opłatę rekrutacyjną! Do końca lipca kandydaci na studia I i II stopnia oraz studia jednolite mogą złożyć swoje dokumenty bez ponoszenia jakichkolwiek opłat rekrutacyjnych.

Udostępnij:

Skip to content