Wizyta prof. Idy Cortoni z Uczelni La Sapienza

Wizyta prof. Idy Cortoni z Uczelni La Sapienza

Pracowniczka naukowa Uczelni w Rzymie odbyła spotkania z Władzami Akademii WSEI, przedstawicielem Instytutu Psychologii i Nauk o Człowieku, a jej wizyta zwieńczona zostanie wykładem, który odbędzie się na naszej Uczelni.

Ida Cortoni jest profesorem nadzwyczajnym w dziedzinie socjologii procesów kulturowych i komunikacyjnych na Uniwersytecie La Sapienza w Rzymie. Na wstępie wizyty prof. Cortoni spotkała się z Rektorem ds. Współpracy Międzynarodowej dr. hab. Tomaszem Wołowcem, prof. Akademii WSEI oraz mgr. Magdą Janiak - Zastępcą Dyrektora Centrum Projektów i Współpracy Międzynarodowej. Następnie spotkanie z naszym gościem odbyła dr Monika Baryła-Matejczuk, prof. Akademii WSEI jako przedstawiciel Instytutu Psychologii i Nauk o Człowieku.

Już w najbliższą sobotę 8 czerwca, w godz. 13:00 - 15:00 prof. Cortoni przeprowadzi wykład pt. "Projektowanie ścieżki edukacyjnej w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej z wykorzystaniem robotyki i narzędzi cyfrowych". Wykład dedykowany dla wszystkich Studentów Pedagogiki.

Udostępnij:

Skip to content