Akademia WSEI z podwójnym wyróżnieniem za wybitną jakość i doskonałość!

Akademia WSEI z podwójnym wyróżnieniem za wybitną jakość i doskonałość!

Z ogromną satysfakcją informujemy, że Lubelska Akademia WSEI została uhonorowana dwiema prestiżowymi nagrodami, potwierdzającymi nasze zobowiązanie do doskonałości w dziedzinie nauki i jakości edukacji.

Podczas Gali wręczenia nagród 26. Edycji Polskiej Nagrody Jakości Uczelnia otrzymała wyróżnienia, które sytuują ją w elitarnym gronie przedsiębiorstw. W imieniu Akademii WSEI nagrody odebrał Prorektor ds. Kształcenia i Spraw Studenckich dr Mariusz Paździor, prof. Akademii WSEI.

Lubelska Akademia WSEI dołączyła do elitarnej grupy laureatów Orłów Jakości. To przyznawana od 2017 roku statuetka oraz tytuł honorowy oraz wyróżnienie przyznawane przedsiębiorstwom, organizacjom i jednostkom naukowo-badawczym, które przez lata udowadniały, że jakość zarządzania jest kluczowa dla osiągania sukcesu w biznesie. Lubelska Akademia WSEI została wyróżniona powyższym tytułem za rok 2023.

Akademia WSEI z dumą przyjęła również Diamentowe Wyróżnienie European Quality Certificate 2022 w Kategorii Nauka. To wyjątkowe wyróżnienie podkreśla nasze zaangażowanie w dostarczanie najwyższej jakości usług naukowych oraz innowacyjnych i ekologicznych rozwiązań. To także dowód na to, że jakość, innowacyjność i zrównoważony rozwój są dla nas priorytetem i stanowią fundament dalszego rozwoju.

Udostępnij:

Skip to content