Rekrutacja na semestr letni w roku akademickim 2023/2024

Rekrutacja na semestr letni w roku akademickim 2023/2024

Nie czekaj do października – zacznij studia już w marcu!

Rekrutacja na studia II stopnia na kierunki:

Transport

Informatyka

potrwa do 16 marca 2024 roku.

Lubelska Akademia WSEI to jeden z trzech największych ośrodków akademickich w Lublinie.

Nasze motto, to synergia wiedzy i praktyki. Od momentu powstania w 2000 roku, dostosowujemy  ofertę edukacyjną do wymagań i potrzeb rynku pracy. Kształcimy studentów, którzy nie mają problemów z osiągnięciem wymarzonych celów zawodowych, a dyplom naszej Uczelni jest dokumentem wiarygodnym dla pracodawców, potwierdzającym znakomite przygotowanie do podjęcia pracy.

W roku 2022 Lubelska Akademia WSEI dołączyła do grona uczelni akademickich. Jako jedna z nielicznych Uczelni w Polsce Akademia WSEI otrzymała w wynikach parametryzacji w dyscyplinie „Informatyka” kategorię „A”.

Jeśli szukasz niezależnej uczelni, na której z powodzeniem połączysz naukę, pracę oraz życie prywatne – nie mogłeś trafić lepiej. Stawiamy na praktyczne przekazywanie wiedzy przez ekspertów w danej dziedzinie.

Transport II stopnia w Akademii WSEI

Studia umożliwiają zdobycie szerokiej wiedzy na temat branży transportowo – spedycyjnej.  Uzyskasz zaawansowaną wiedzę z zakresu funkcjonowania nowoczesnego transportu krajowego jak również międzynarodowego.

Specjalności w ramach kierunku Transport II stopnia:

  • Systemy logistyczne i zarządzanie w transporcie
  • Budowa i eksploatacja pojazdów

Informatyka II stopnia w Akademii WSEI

Informatyka to jedna z najszybciej zmieniających się branż. Razem z dynamizmem wzrasta również zapotrzebowanie na specjalistów z tej dziedziny. Rosną również ich zarobki. Informatyka to nauka, która ma charakter zarówno techniczny, jak i ścisły. Jeżeli pasjonujesz się komputerami, technologią, programowaniem, kariera w IT to dobry pomysł na Twoją zawodową przyszłość.

Specjalności w ramach kierunku Informatyka II stopnia:

  • Cyberbezpieczeństwo
  • Programowanie i analiza danych
  • Technologie cyfrowe w biznesie

REKRUTACJA

Wypełnienie ANKIETY oraz złożenie skanów wszystkich wymaganych dokumentów przy pomocy systemu rekrutacji internetowej: https://dziekanat.wsei.lublin.pl/Rekrutacja/Rejestracja
Złożenie DOKUMENTÓW rekrutacyjnych w oryginale, podpisanie ANKIETY oraz UMOWY o kształceniu w siedzibie Uczelni:

Lubelska Akademii WSEI
ul. Projektowa 4 (I piętro), 20-209 Lublin

Student zobowiązuje się wnosić opłaty związane z tokiem studiów w formie bezgotówkowej na rachunek bankowy Uczelni wskazany indywidualnie dla każdego Studenta. W tytule przelewu prosimy wpisać imię, nazwisko i kierunek studiów.

ABSOLWENTÓW AKADEMII WSEI ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA ZE ZNIŻEK:

  • Absolwenci studiów I stopnia w Akademii WSEI  aplikujący na II stopień na studia stacjonarne i niestacjonarne, prowadzone w języku polskim otrzymują 10% zwolnienia z wysokości czesnego za jeden rok studiów.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami:

81 749 17 77

rekrutacja@wsei.lublin.pl

Do zobaczenia!

Udostępnij:

Skip to content