Zaproszenie na spotkanie z Leszkiem Balcerowiczem w Akademii WSEI

Zaproszenie na spotkanie z Leszkiem Balcerowiczem w Akademii WSEI

Lubelska Akademia WSEI ma zaszczyt zaprosić Państwa na wyjątkowy wykład otwarty, który poprowadzi Leszek Balcerowicz – wybitny ekonomista, polityk i działacz społeczny. Wykład pt. “Ustroje a warunki życia w kraju” będzie okazją do zgłębienia tematu wpływu różnych ustrojów politycznych na warunki życia obywateli.

Leszek Balcerowicz, znany z kluczowej roli w procesie transformacji gospodarczej Polski, podzieli się swoimi poglądami na temat tego, w jaki sposób różne systemy polityczne mogą wpływać na rozwój społeczeństwa oraz warunki życia jego obywateli. Wykład ten będzie otwarty dla wszystkich zainteresowanych, a po prezentacji będzie możliwość zadawania pytań, co pozwoli na pogłębienie tematu i lepsze zrozumienie omawianych zagadnień.

To wydarzenie jest wyjątkową okazją do spotkania się z jednym z najbardziej znaczących ekonomistów w Polsce oraz do dyskusji na temat istotnych kwestii związanych z funkcjonowaniem ustrojów politycznych i ich wpływem na społeczeństwo.

To wydarzenie jest nie tylko doskonałą okazją do poszerzenia swojej wiedzy ekonomicznej, ale także szansą na spotkanie i dyskusję z osobą, która odegrała znaczącą rolę w historii naszego kraju.

Termin: 2 marca 2024
Godzina: 11.45
Miejsce: Lubelska Akademia WSEI
20-209 Lublin, ul. Projektowa  4
Aula E

Nie przegap tej wyjątkowej okazji!
Zapraszamy serdecznie na wykład Leszka Balcerowicza na Lubelskiej Akademii WSEI.

Udostępnij:

Skip to content